Služby

Popis provozování bezbariérové dopravy

Námi poskytovaná bezbariérová doprava je určena všem lidem se zdravotním a tělesným postižením (držitelé průkazů ZTP a ZTP/P včetně jeho asistenta), převážně vozíčkářům na území hl. města Prahy a v jejím okolí. Jízdné platí každá osoba ve vozidle.

Přístupná doprava je jednou ze základních podmínek pro začlenění osob se zdravotním postižením do společnosti. Možnost pohybu po městě je pro osoby na vozíku stejně důležitá jako pro kohokoliv jiného. Provozováním bezbariérových mikrobusů nabízíme alternativní řešení dopravy pro lidi s postižením převážně v Praze a okolí, kteří v důsledku svého zdravotního stavu nemohou využít jiných možností dopravy.

Dopravu využívají nejen soukromí zájemci ale i různá občanská sdružení po celé ČR. Tuto dopravu si lidé mají možnost objednat na dispečinku a to buď telefonicky (+420 602 267 040), mailem dispecink@handicap-transport.cz, nebo stačí vyplnit objednávku přímo na určitý termín. V mnoha případech, zejména pro organizace dopravu nejen zajišťujeme, ale i organizujeme.

Využívání této služby má neustále zvyšující tendenci, což jistě ovlivňuje také ochota řidičů mikrobusů, kteří poskytují služby i nad rámec svých běžných povinností.

HANDICAP-TRANSPORT.cz – doprava pro zdravotně postižené osoby ZTP/P a ZTP


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_user_logged_in() in /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-content/plugins/auto-terms-of-service-and-privacy-policy/includes/frontend.php:123 Stack trace: #0 [internal function]: wpautoterms\Frontend::_out_head('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-includes/functions.php(4344): ob_end_flush() #2 /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-includes/class-wp-hook.php(286): wp_ob_end_flush_all('') #3 /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #4 /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-includes/plugin.php(465): WP_Hook->do_action(Array) #5 /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-includes/load.php(954): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /data/web/virtuals/86781/virtual/www/wp-content/plugins/auto-terms-of-service-and-privacy-policy/includes/frontend.php on line 123